Prieššventinės rekomendacijos vykstantiems į Klaipėdos Naująjį turgų

Artėjant didžiosioms metų šventėms visi Klaipėdos Naujojo turgaus paviljonai dirba įprastu grafiku. Per šventinį laikotarpį turgavietė nedirbs tik pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją. Šiuo metu dėl  koronaviruso pandemijos Vyriausybė itin sugriežtino prekybos tvarką, todėl turgavietės administracija prašo pirkėjų laikytis šių rekomendacijų:

Turgavietės parkavimo aikštelėse mažinama stovėjimo vietų, todėl gali kilti keblumų atvažiavusiems automobiliu. Geriau atvykti pėsčiomis arba viešuoju transportu (stotelė „Naujasis turgus“).

Siekiant suvaldyti pirkėjų srautus į paviljonus lankytojai bus įleidžiami per vienas duris. Savo pačių saugumui laikykitės ant durų pakabintų instrukcijų ir nuorodų.

Penktadieniais ir šeštadieniais senjorus bei rizikos grupei priskiriamus asmenis kviečiame turgavietėje apsilankyti iki 10 val., arba po 13 val. Didžiausias klientų pikas būna maždaug nuo 10.30 iki 12.30 val.     

Ribojant žmonių skaičių uždarose patalpose turgavietės administracijos ir saugos tarnybos darbuotojai gali iš karto neįleisti Jūsų į paviljoną ir paprašys palaukti lauke. Kad visi patirtume mažiau nepatogumų, suplanuokite pirkinius iš anksto.

Stovėdami eilėje stenkitės išlaikyti saugų atstumą. Naudokitės prie įėjimų į paviljonus ir ant prekystalių esančiomis dezinfekavimo priemonėmis, dėvėkite apsaugines kaukes.

Turgavietės administracija stebės situaciją ir prieššventinę savaitę, esant didesniems pirkėjų srautams, spręs dėl paviljonų darbo laiko prailginimo. Apie tai operatyviai bus skelbiama bendrovės svetainėje www.naujasisturgus.lt, FB paskyroje UABNaujasis turgus ir per regiono žiniasklaidą.

Linkime ramaus Kalėdų laukimo, smagių ir sveikų švenčių!

UAB „Naujasis turgus“ administracija