Parduotas turgelis Minijos gatvėje

UAB „Naujasis turgus“ pardavė keletą metų pagal paskirtį nebenaudotą turgelį Minijos g. 137A.

„Prekyba ten net geriausiais laikais vyko vangiai, vieta akivaizdžiai nebuvo patraukli turgaus prekybininkams. Kad vystyti kitokią veiklą, reiktų didelių investicijų, tačiau mūsų tikslas buvo ir yra koncentruotis ir plėtoti pagrindinę turgavietę – Naująjį turgų. Po atliktos galimybių studijos ir konsultacijų su akcininku, nekilnojamojo turto ekspertais šią turgavietę buvo nuspręsta parduoti“, – pasakojo Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

24 arų komercinės paskirties sklypą ir pastatus Minijos g. 137A buvo siūloma išsinuomoti arba įsigyti, bet pirkėjo paieškos užtruko kone ketverius metus. Šių metų pavasarį nebenaudojamos turgavietės turtą panoro nusipirkti transporto priemonių pardavimu užsiimanti įmonė. Sandorio suma ir detalės neatskleidžiamos pirkėjo pageidavimu, laikantis sutarties sąlygų.

UAB „Naujasis turgus“ vadovo teigimu gautos lėšos bus panaudotos pagrindinės turgavietės rekonstrukcijai bei paskolų dengimui.

„Prieš trejus metus baigėme Naujojo turgaus pirmąjį atnaujinimo etapą, kainavusį apie 2 mln. eurų. Daugiau nei metus užsitęsęs karantino laikotarpis ir prekybos turguje suvaržymai ženkliai sumažino mūsų pajamas, tad dalis parduoto sklypo lėšų bus skirta finansinių įsipareigojimų vykdymui. Na o kita dalis bus nukreipta į turgavietės atnaujinimą“, – sakė V. Karmanov.

Šiemet yra suplanuota pakeisti šaldymo įrangą ir vitrinas mėsos paviljone, svarstoma apie žuvies ir žemės ūkio paviljonų remonto darbus.

UAB „Naujasis turgus“ yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos kontroliuojama bendrovė, municipalitetui priklauso 100 proc. šios turgavietės akcijų.