Spalio 9-10 d. kviečiame į mugę!

Šį penktadienį ir šeštadienį, spalio 9-10 dienomis, kviečiame visus klaipėdiečius ir miesto svečius į rudens gėrybių mugę „Rudenojai“. Ši mugė bus kaip niekad gausi – čia sugužės kone 100 prekybininkų iš visos Lietuvos, bei kaimyninių šalių. O kad pirkti būtų smagiau, šeštadienį nuo 11 val. koncertuos „Razbaininkų šaika“ iš Veiviržėnų.

Įveikus pagrindinius rudens darbus, spalis – puikus metas atsikvėpti ir mėgautis rudens gėrybėmis bei derliumi. Čia galėsite rasti ūkininkų produktų, tautodailininkų ir amatininkų gaminių, kulinarinio bei tautinio paveldo maisto produktų, vienetinių dizainerių ir kūrėjų darbų visai šeimai, o moterys išsirinks papuošalus ne tik sau, bet ir savo mylimiems. Mugėje tradiciškai bus vasaros gėrybėmis prekiaujantys bitininkai, atvyks ir keletas Lietuvos žolininkų – Giedrė Bružienė, Jadvyga Balvočiūtė bei kiti, kurie atveš įvairių žolelių mišinių, antpilų ir kitų paslaptingų gėrybių sveikatai bei imunitetui stiprinti.

Sodininkams, daržininkams, ir mėgstantiems ūkininkauti mugėje bus apstu įvairiausių augalų -vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių ir netgi egzotinių augalų sodinukų.  Ar žinojote, kad persimonai gali augti Lietuvoje? Netikite? Galėsite pasiginčyti su Mariumi, kuris augina ir parduoda persimonų bei kitų egzotinių medžių sodinukus.

Egzotika dvelks ir nuo kitų prekystalių: Kaukazo, Portugalijos, Ispanijos ir kitų šiltų kraštų saldėsiai bei klaipėdiečių jau pamėgta latviška duona.

Kadangi mugė vyks atviroje erdvėje, laikantis nustatytų higienos normų, apsipirkti bus saugu. Drąsiai naudokitės mugės teritorijoje ir pas prekybininkus esančiu dezinfekciniu skysčiu, bei dėl savo ir kitų saugumo, dėvėkite kaukes.

Būkite sveiki ir susitikime mugėje „Rudenojai“ Klaipėdos Naujajame turguje!

Mugė vyks penktadienį spalio 9 d. nuo 9 iki 17 val., o šeštadienį, spalio 10 d., nuo 8 iki 16 val.