Informacija apie prekybos pasikeitimus sugriežtinus karantino sąlygas

Mieli pirkėjai, nuo trečiadienio, gruodžio 16 dienos, vykdant Vyriausybės nutarimą, mūsų turgavietėje įvyks šie pakeitimai:

  • Nebedirbs rūbų, avalynės ir kitų pramoninių prekių paviljonas, šalia jo esančios parduotuvės bei daržovių paviljone esantis „Buities rojus“.
  • Gėlėmis ir vainikais bus prekiaujama tik pagal užsakymą.
  • Eglutėmis prekiaujama lauke, šalia automobilių parkavimo aikštelės.
  • Visi kiti paviljonai ir juose esančios gyvūnų prekių, optikos, vaistinės skyriai dirbs įprasta tvarka.
  • Nuo gruodžio 16 dienos taip pat naikinami iki šiol buvę mašinų parkavimo apribojimai.   

Primename, kad siekiant suvaldyti pirkėjų srautus į paviljonus lankytojai bus įleidžiami per vienas duris. Savo pačių saugumui laikykitės ant durų pakabintų instrukcijų ir nuorodų.

Penktadieniais ir šeštadieniais senjorus bei rizikos grupei priskiriamus asmenis kviečiame turgavietėje apsilankyti iki 10 val., arba po 13 val. Didžiausias klientų pikas būna maždaug nuo 10.30 iki 12.30 val.     

Ribojant žmonių skaičių uždarose patalpose turgavietės administracijos ir saugos tarnybos darbuotojai gali iš karto neįleisti Jūsų į paviljoną ir paprašys palaukti lauke. Kad visi patirtume mažiau nepatogumų, suplanuokite pirkinius iš anksto.

Stovėdami eilėje stenkitės išlaikyti saugų atstumą. Naudokitės prie įėjimų į paviljonus ir ant prekystalių esančiomis dezinfekavimo priemonėmis, dėvėkite apsaugines kaukes.

Linkime Jums sveikų ir ramių artėjančių švenčių!

UAB „Naujasis turgus“ administracija